Par mums

 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Regnum nodokļu konsultācijas” dibināta 2007. gada 19. septembrī, izveidojot augsti kvalificētu, neatkarīgu un pieredzes bagātu juristu, nodokļu un grāmatvedības speciālistu komandu.

Mūsu pamatdarbība ir juridisku konsultāciju un praktisku risinājumu sniegšana fiziskām personām nodokļu administrēšanas jautājumos.

Savas darbības laikā esam pierādījuši, ka varam nodrošināt kvalitatīvus, profesionālus un finansiāli draudzīgus grāmatvedības ārpakalpojumus arī uzņēmumiem.


Profesionālas konsultācijas un nestandarta risinājumi katrai situācijai


Mūsu komandas kompetenci nodokļu administrēšanas jautājumos apliecina Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas sertifikāts. 

Aktīva iekšējā un ārējā komunikācija dod mums iespēju nestandarta situācijās saņemt arī citu kompetentu nodokļu konsultantu, grāmatvežu vai juristu slēdzienus un ieteikumus.


Objektīva un neatkarīga klienta situācijas izvērtēšana


Iepriekšēja darba pieredze valsts sistēmā palīdz objektīvi novērtēt katru situāciju, prognozēt to iznākumu, piedāvājot  atbilstošākos risinājumus.

Mēs atbalstam, skaidrus sadarbības nosacījumus, tāpēc pret saviem klientiem izturamies ētiski, godīgi un bez maldiem.


Augsta konfidencialitāte un politiski neitrāla rīcība


Mēs zinām, cik svarīgi ir nodrošināt ikviena klienta datu drošību un konfidencialitāti. Esam izstrādājuši un ieviesuši savā uzņēmumā efektīvu iekšējās datu drošības sistēmu. Katrs darbinieks zina savus pienākumus un atbildību klienta priekšā.


Pamatotas un atbilstošas pakalpojumu izmaksas


Savus ieņēmumus veidojam godīgi. Esam pozitīvi ambicioza komanda, protam objektīvi novērtēt savu intelektuālo ieguldījumu.

Pakalpojuma gala cena tiek noteikta pēc abpusējas vienošanās ar klientu. Tā atkarīga no konkrētā gadījuma sarežģītības pakāpes, darba apjoma un patērētā laika.  

 

 

Nāc un pārliecinies klātienē!